Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  59.90  39.90 

  Ngjyrë

  • Zezë/Rozë

  Madhësi

  • 3636
  • 36.536.5
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Adidas Court Lite 2.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë/Rozë

  Madhësi

  36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.