Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  98.90  79.12 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike Air Max Impact

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.