Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Nike

  143.90  115.12 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera 1
  • Ngjyra të përziera 2

  Madhësi

  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Nike Pegasus Trail 2

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera 1, Ngjyra të përziera 2

  Madhësi

  37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.