Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Hiri e mbyllur

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 37.537.5
  • 38.538.5
  Clear
  SKU: 37049003 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Puma Rebound LayUp Lo

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë/Hiri e mbyllur

  Madhësi

  35.5, 37.5, 38.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.