Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  89.90  80.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  • 40.540.5
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  • 4646
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma BMW MMS X-Ray

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.