Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  79.90  71.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  Clear
  SKU: A37260201 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Puma X-RAY

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.