Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Hiri e mbyllur
  • Bardhë/Zezë

  Madhësi

  • 40.540.5
  • 40 1/240 1/2
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 42 1/242 1/2
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 44 1/244 1/2
  • 4545
  • 4646
  Clear

  Përshkrim

  Puma Smash V2

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë/Hiri e mbyllur, Bardhë/Zezë

  Madhësi

  40.5, 40 1/2, 41, 42, 42.5, 42 1/2, 43, 44, 44.5, 44 1/2, 45, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.