Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 4343
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40, 41, 42, 43, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.