Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  54.90  49.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42 1/242 1/2
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Puma Smash V2

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  41, 42, 42 1/2, 43, 44, 44.5, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.