Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Rozë e lehtë
  • Zezë/Ari

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear

  Përshkrim

  Puma Carina Leather

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë/Rozë e lehtë, Zezë/Ari

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.