Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  53.90 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  • 40.540.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40, 40.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.