Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma 90s Runner SL

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.