Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma Rebound Layup SD JR

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.