Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  89.90  59.90 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear
  SKU: 306553 01NP Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Puma Ferrari Race X-Ray 2.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  40, 41, 42, 42.5, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.