Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  89.90  69.90 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma X-Ray 2 Square Mid Wtr.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.