Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  89.90  69.90 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma X-Ray 2 Square Mid Wtr.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.