Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  99.90  89.91 

  Ngjyrë

  • Rozë e lehtë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma Provoke Xt Pearl.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.