Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  89.90  69.90 

  Ngjyrë

  • Kafe/Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 44.544.5
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma X-Ray 2 Square Mid.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Kafe/Zezë

  Madhësi

  40, 41, 42, 42.5, 43, 44.5, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.