Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Kaltër Persiane/Ari
  • Bardhë/Kuqe/Ari

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Puma Smash V2

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë/Kaltër Persiane/Ari, Bardhë/Kuqe/Ari

  Madhësi

  35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.