Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  64.90  44.90 

  Ngjyrë

  • Pembe e lehtë

  Madhësi

  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  Clear
  SKU: 371117 01P Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Pembe e lehtë

  Madhësi

  37.5, 38, 38.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.