Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Rozë e lehtë/Bardhë/Argjend

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear
  SKU: 37067707 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Puma Carina L

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Rozë e lehtë/Bardhë/Argjend

  Madhësi

  35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.