Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  59.90  39.90 

  Ngjyrë

  • Argjend/Bronz

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Puma ST Runner V2

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Argjend/Bronz

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.