Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  99.90  89.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma Cali Sport WH

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.