Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Puma

  84.90  76.41 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 3838
  • 38.538.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma RS-X³ City Attack Youth

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  36, 37, 38, 38.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.