Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Puma

  49.90  44.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 35.535.5
  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Puma ST Runner V2 JR

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  35.5, 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.