Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  64.90  58.41 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 3636
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Liquifect 90 nga brendi Reebok.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  36, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.