Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  59.90  53.91 

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  • 4040

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Flexagon force 3 nga brendi Reebok.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.