Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  39.90  35.91 

  Ngjyrë

  • Zezë/Bardhë

  Madhësi

  • 4040
  • 40.540.5
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Lite 2 nga brendi Reebok.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Zezë/Bardhë

  Madhësi

  40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.