Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  89.90  80.91 

  Ngjyrë

  • Fildish/Bronz
  • Zezë/Bardhë/Argjend

  Madhësi

  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear
  SKU: AEF77276 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Reebok DMX SERIES 2200

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Fildish/Bronz, Zezë/Bardhë/Argjend

  Madhësi

  37, 37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.