Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Reebok

  49.90  24.90 

  Ngjyrë

  • Zezë/Kuqe-Potokalli/Bardhë

  Madhësi

  • 40.540.5
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  Clear
  SKU: AFU8727ZK Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Reebok Lite Plus 2

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Zezë/Kuqe-Potokalli/Bardhë

  Madhësi

  40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.