Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  89.90  80.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 45.545.5
  • 4040
  • 40.540.5
  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  • 44.544.5
  • 4545
  • 4646
  • 4747
  • 48.548.5
  Clear

  Përshkrim

  Atlete Reebok Classic Leather.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  45.5, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 47, 48.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.