Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  79.90  63.92 

  Ngjyrë

  • Zezë/Bardhë/Amaranth/Jargavan e lehtë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  Clear

  Përshkrim

  Reebok Freestyle Motion Lo

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Zezë/Bardhë/Amaranth/Jargavan e lehtë

  Madhësi

  36, 37, 37.5, 38, 38.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.