Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete Reebok

  79.90  71.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Kaltër-Gjelbër

  Madhësi

  • 4141
  • 4242
  • 42.542.5
  • 4343
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Reebok Flexagon 3.0

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Bardhë/Kaltër-Gjelbër

  Madhësi

  41, 42, 42.5, 43, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.