Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Reebok

  64.90  58.41 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë/Hiri e mbyllur

  Madhësi

  • 3737
  • 37.537.5
  • 3838
  • 38.538.5
  • 3939
  Clear
  SKU: AEE79898 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Reebok Royal Charm

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë/Hiri e mbyllur

  Madhësi

  37, 37.5, 38, 38.5, 39

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.