Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Atlete

  17.95  16.16 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • 4040
  • 4343
  • 4444
  • 4545
  Clear

  Përshkrim

  Atlete me lidhse.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  40, 43, 44, 45

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.