Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Batanije

  59.99  47.99 

  Ngjyrë

  • Rozë

  Madhësi

  • 1 person1 person
  • 2 persona2 persona
  Clear

  Përshkrim

  Batanije e cila mund të shfrytëzohet dhe si mbulesë shtrati nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Rozë

  Madhësi

  1 person, 2 persona

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.