Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bikini Bottom

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Bardhë/Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 3838
  • 4040
  • 4242
  Clear

  Përshkrim

  Bikini Bottom me vija ngjyrë të zezë (të poshtme).

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Bardhë/Zezë

  Madhësi

  36, 38, 40, 42

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.