Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bikini Bottom

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • 3838
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  Clear

  Përshkrim

  Bikini Bottom me vija ngjyrë të bardhë (të poshtme).

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  38, 40, 42, 44, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.