Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  12.99  11.99 

  Ngjyrë

  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  • 3XL3XL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Italian J.HART & BROS.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL, 3XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.