Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Bluzë

  6.95  3.00 

  Ngjyrë

  • Hiri e mbyllur

  Madhësi

  • 3/43/4
  • 4/54/5
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  Clear
  SKU: 39077HM Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia Kids.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri e mbyllur

  Madhësi

  3/4, 4/5, 5/6, 7/8, 8/9, 9/10

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.