Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Argjend
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë pambuku me jakë të rrumbullakët.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Argjend, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.