Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  9.99  8.99 

  Ngjyrë

  • Gjelbër e thellë
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë në pambuk të pastër me jakë klasike, mbyllja me dy pulla.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Gjelbër e thellë, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.