Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  9.99  8.99 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë për femra nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 77% viskozë / 19% poliester / 4% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.