Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  17.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Rozë e lehtë
  • Zezë

  Madhësi

  • L/XLL/XL
  • S/MS/M
  Clear
  SKU: 43361Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit : 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Rozë e lehtë, Zezë

  Madhësi

  L/XL, S/M

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.