Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  10.95  9.86 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kafe e hapur
  • Kuqe e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Italian Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Kafe e hapur, Kuqe e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.