Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  12.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Hiri e hapur
  • Hiri e mbllyur
  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 97% poliester 3% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri e hapur, Hiri e mbllyur, Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.