Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  5.95  3.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Bordo
  • Hiri
  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 33813K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Bordo, Hiri, Kaltër, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.