Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  9.95  8.96 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Italian Piazza Italia
  Përbërja e materialit 95% pambuk 5% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.