Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë

  9.95  3.00 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • 1010
  • 1212
  • 1414
  • 3/43/4
  • 4/54/5
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  Clear
  SKU: 13681Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Piazza Italia Kids.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Rozë, Zezë

  Madhësi

  10, 12, 14, 3/4, 4/5, 5/6, 7/8, 8/9

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.