Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Bluzë Nike

  38.90  35.01 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Bluzë nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.